D.U.K

Kas yra padelio tenisas?

Padelio tenisas yra labai į lauko tenisą. Didžiausias skirtumas – kortą supančios sienos ir tai, kad žaidimas gali tęstis kamuoliukui atsimušus į sieną. Kamuoliukas, kaip tenise turi atsimušti nuo žemės ne daugiau nei vieną kartą. Šio žaidimo taškai skaičiuojami taip pat kaip tenise. Žaidimas vyksta 2 prieš 2. Padelio tenisui naudojamos raketės yra kietos ir mažesnės už lauko teniso reketes, tad jas yra lengviau. Žaidimui naudojami kamuoliukai savo išvaizda primena teniso kamuoliukus tačiau jie yra minkštesni.

Ar kortuose yra persirengimo kambariai ir dušai?

Atvykę pasimėgauti žaidimu galėsite naudotis National Golf Resort persirengimo kambariais, bei dušais. Darbo laikas – nuo 08:00 val. iki 20:00 val.

Kaip rezervuoti kortą?
Rezervaciją galima atlikti per mūsų rezervacijos sistemą arba paskambinus tel.: +370 607 85380
Ar galima išsinuomoti padelio teniso raketes?

Taip, raketes ir kamuoliukus galima išsinuomoti apsilankius greta esančioje National Golf Resort parduotuvėje. Raketės nuomos kaina – 2 eur.

Ar padelio tenisas yra sudėtingas sportas?

Padelio tenisą lengva išmokti ir dar lengviau pajausti malonumą jį žaidžiant. Jeigu lauko tenisui išmokti reikia daugiau laiko, tai padelio tenisą žaisti išmoksite vos per kelias valandas.

Kiek žmonių žaidžia padelio tenisą?

Žaidimas yra skirtas žaisti 4 žmonėms vienu metu – 2 prieš 2. Žaiskite su draugais, artimaisiais, bendradarbiais ar net su nepažįstamais žmonėmis kuriuos mes Jums padėsime surasti.

Ar šis sportas tinka vaikams?

TAIP! Garantuojame, kad Jūsų mažieji šeimos nariai pamils šį sportą tik pabandę. Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas ir puikus variantas aktyviai praleisti laiką.

Padelio kortų darbo laikas.
Memel Padelio kortai dirba kasdien nuo 8:00 iki 22:00