NAUJAUSI PANORAMINIAI KORTAI LIETUVOJE

„Memel Padelio Klubas“ tai – naujausias padelio teniso klubas ir aikštynas Klaipėdos regione įsikūręs nuostabioje National Golf Resort aplinkoje.

TRUMPAI APIE
ŠĮ SPORTĄ

Komandinis sportas

Žaidimas yra sukurtas žaisti 4 žmonėms vienu metu –
2 prieš 2, tad tai labai socialus ir įtraukiantis sportas.

Kas gali žaisti padelio tenisą?

Padelio tenisas yra visiems – ir mažiems ir dideliems, visų amžiaus žmonėms. Ir visai nesvarbu ar kada nors esate laikę bet kokią rakete ar ne – šį sportą išmoksite ir pamilsite labai greitai.

Ar jis panašus į lauko tenisą?

Padelio tenisas yra labai panašus sportas į lauko tenisą. Didžiausias skirtumas yra aplink supančios sienos ir tai, kad žaidimas gali tęstis kamuoliukui atsimušus į sieną.

Ar padelio tenisas yra sudėtingas sportas?

Padelio tenisą yra lengva išmokti ir dar lengviau pajausti malonumą jį žaidžiant. Jeigu lauko tenisui išmokti reikia daug laiko, tai padelio tenisą žaisti išmoksite per kelias valandas.

APIE TRENERĮ

TOMAS PAŠKEVIČIUS

Tomas yra vienas iš nedaugelio Lietuvoje kuris pabaigė tarptautinius padelio teniso kursus „CCC Level 1” ir yra sertifikuotas padelio teniso treneris.

Jau nuo mažens užsiimantis įvairiais rakečių sportais, Tomas prieš kelis metus Ispanijoje atrado padelio tenisą ir nuo tuo laiko, šis sportas tapo neatsėjama jo gyvenimo dalis.

Kontaktinis numeris:
+370 607 85380

Mūsų rėmėjai

Kontaktai

Adresas:

Stančių kaimas,
Tvenkinių g. 30
Klaipėdos rajonas, Lietuva
LT – 96336

Telefono numeris:

Siųsti žinutę